Υποψήφιοι

Δημοτική Ενότητα Ξάνθης

Αρήφογλου Γκιουνελή (Μουφήτ)
Συνταξιούχος πρώην ΟΤΕ

Αυγουλίδου Θεοδώρα
Σύμβουλος Ευρωπαϊκής Ανάπτυξης

Αχμετσήκ Μπενγκιούλ
Εκπαιδευτικός

Δαβιτίδης Παναγιώτης
Πολιτικός Μηχανικός

Ελευθεριάδου Ελένη
Συνταξιούχος Συνεταιριστική Υπάλληλος ΣΕΚΕ

Ζιάμος Χρήστος
Ιατρός Νευρολόγος Γ.Ν.Ξάνθης

Ζουμπουλίδου Δώρα
Ελεύθερη Επαγγελματίας

Ιλεμόσογλου Σοφοκλής (Σούλης)
Ιδιωτικός Υπάλληλος

Ιωαννίδου Αλεξάνδρα (Άντα)
Φυσικοθεραπεύτρια

Ιωάννου Δημήτρης
Ακτινοφυσικός

Καλογερής Γεώργιος
Λογιστής - Φοροτεχνικός

Καρά Αχμέτ
Δικηγόρος

Κουρού Χαλήλ Ιλχάν
Ελεύθερος Επαγγελματίας

Μπουναρτζής Ηλίας
Εκπαιδευτικός

Ξανθόπουλος Βασίλης
Ιδιωτικός Υπάλληλος

Οσμάν Ογλού Σιπέλ
Μεταφράστρια/ Διερμηνέας

Παπαδάκης Φάνης
Εκπαιδευτικός

Παπαδόπουλος Αναστάσιος
Ελεύθερος Επαγγελματίας

Παπαδόπουλος Γιώργος
Ιδιωτικός Υπάλληλος

Παπαδοπούλου Μαρία
Φοιτήτρια Σχολής Επαγγελμάτων Υγείας και Πρόνοιας ΑΤΕΙΘ

Πασβάντη Θωμαή
Δικηγόρος

Ρεκάρης Μιχάλης
Κοινωνιολόγος

Σαββανίδης Άγγελος
Πολιτικός Μηχανικός

Σταυρακάρας Παναγιώτης
Επιχειρηματίας

Σταυρίδου Ψεμματάκη Μαριάννα
Δημόσιος Υπάλληλος

Στεφανίδης Παύλος
Ιδιωτικός Υπάλληλος

Στεφανίδου Παρθένα (Λιάνα)
Ελεύθερη Επαγγελματίας

Τέτου Ελένη
Ελεύθερη Επαγγελματίας

Τζατζόγλου Δήμητρα
Εκπαιδευτικός

Τοπ Σινάν
Πολιτικός Μηχανικός

Τριανταφύλλου Κυριάκος
Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Τ.Ε.

Τσαΐρογλου Μάνια
Υπάλληλος Περιφερειακού τμήματος ΕΦΚΑ

Τσαρεκτσή Τζενάν
Εκπαιδευτικός

Τσετινές Στέλιος
Πολιτικός Μηχανικός

Φάκας Θεράπων
Life & Business Coach

Φώτη Μαρία
Νοσηλεύτρια Γ.Ν.Ξ.

Χαρδαλίδης Νίκος
Τραπεζικός Υπάλληλος

Χαριτωνίδου Ειρήνη
Κοινωνική Λειτουργός

Χατζηεμμανουήλ Κώστας
Χημικός Μηχανικός

Ψωμάς Μαρίνος
Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Δημοτική Ενότητα Σταυρούπολης

Ανδρικοπούλου Αγγελική
Μηχανολόγος Μηχανικός

Κετσιεμενίδου Αναστασία
Βοηθός Μικροβιολόγου

Κοινότητα Ξάνθης

Αρήφογλου Χαφιζέ
Συνταξιούχος Τραπεζικός Υπάλληλος

Αχμέτ Κεχαγιά Σουάτ
Εκπαιδευτικός

Αχμέτ Ογλού Αχμέτ
Ιδιωτικός Υπάλληλος

Βέρτη Σοφία
Κομμώτρια

Βουλγαρίδης Χρήστος
Συνταξιούχος Αστυνομικός

Δαβιτίδης Αλέξανδρος
Ιδιωτικός Υπάλληλος

Καρα Χότζα Λεϊλά
Ιδιωτική Υπάλληλος

Κοταρίδου Ειρήνη
Ξενοδοχειακή Υπάλληλος

Μεϊμαρίδου Χρυσούλα (Σούλα)
Συνταξιούχος Συνεταιριστική Υπάλληλος ΣΕΒΑΘ

Νεοχωρίτου Βασιλική
Υπάλληλος Περιφέρειας Ξάνθης

Τηλαβερίδης Δημήτρης
Ιδιωτικός Υπάλληλος

Τσαϊρίδου Δέσποινα (Πένη)
Ιδιωτική Υπάλληλος

Χαριτίδου Νατέλα
Ιδιωτική Υπάλληλος

Χασάπης Μιχαήλ Ραφαήλ
Ιδιωτικός Υπάλληλος

Κοινότητα Ευμοίρου

Αριστείδου Χρυσούλα
Ιδιωτική Υπάλληλος

Γερασιμίδης Ευστάθιος (Στάθης)
Ελεύθερος Επαγγελματίας

Λαχανάς Αθανάσιος
Ελεύθερος Επαγγελματίας

Ρεΐζη Ξανθίππη
Συνταξιούχος Υπάλληλος ΟΤΕ

Κοινότητα Κιμμερίων

Θεοδωρίδου Ευγενία
Ελεύθερη Επαγγελματίας

Κάλφα Αχμέτ
Ιδιωτικός Υπάλληλος

Μπαντάκ Φεράτ
Ελεύθερος Επαγγελματίας

Μπουδούρ Ραμαδάν
Ελεύθερος Επαγγελματίας

Σοφτά Εμβέρ
Ελεύθερος Επαγγελματίας

Ταχήρ Χασάν
Οικοδόμος

Τοπ Σαλή Λουνιφέρ
Ιδιωτική Υπάλληλος